Źródło 781 Views

  • Żegnaj mój synuUnknown resource
Żegnaj mój synu Cały Film – Oglądaj Online

Żegnaj mój synu Cały Film – Oglądaj Online

Mar. 15, 2019China185 Min.PG
Twoja Ocena: 0
10 23 votes
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Żegnaj mój synu online?

Żegnaj mój synu cały film to super produkcja prosto z Chin w reżyserii Xiaoshuai Wang. Jest to kolejny dramat, który na pewno Was zaskoczy. Fabuła opowiada o gromadce dzieciaków, która bawi się nad zalewem, gdzie dochodzi do tragedii. Zacznijmy lecz od początku. Yaojun i Liyun to zakochane po uszy małżeństwo. Para pracuje razem w fabryce i wspólnie mieszkają w motelu robotniczym. Dla młodej pary rodzi się syn którego nazwali Lil Ching. Niespodziewanie Liyuan zachodzi w ciążę kolejny raz co jest wielkim problemem bo w Chinach panuje bardzo surowa polityka, jedno dziecka na parę. Kilka lat później para postanawia adoptować kolejnego syna i w tym momencie pojawią się bardzo wielkie kłopoty. Yang Lun, bo tak miał na imię adoptowany chłopiec był najstarszy z trójki synów. Miał on 12 lat i miał najcięższy charakter z całej trójki.

Rodzice nie potrafili sobie z nim poradzić. Co chwilę do domu przychodzili sąsiedzi ze skargami na młodego chłopca. Pewnego dnia Yang Lun wybił wszystkie szyby u sąsiada o imieniu Yaurin Dam, ponieważ ten nakrzyczał na chłopców gdy grali w piłkę pod jego oknem. Było bardzo wiele sytuacji gdy młodzieniec atakował sąsiedztwo. Chłopiec miał bardzo zły wpływ na swoich braci. Był bardzo słoneczny dzień, rodzeństwo postanowiło pobawić się nad pobliskim zalewem. Zabawa nie miała końca. Wszyscy trzej bracia byli bardzo szczęśliwi do momentu aż najstarszy z braci wpadł na bardzo głupi pomysł. Wymyślił zabawę, skakanie z mostu do wody. Młodsi bracia bali się w to bawić ale ostatecznie zgodzili się. Nikt z trójki chłopców nie zdawał sobie sprawy jak płytko tam jest. Niestety przekonał się o tym Lil Chang… Finał tej zabawy skończył się w szpitalu, na wózku inwalidzkim. Na koniec dodam, że warto obejrzeć ten cały film i od siebie daje 5/10, ponieważ ani trochę nie dorównał do Przesłuchanie online.
żegnaj mój synu cały film

Chińskie kino daleko w tyle, ale Żegnaj mój synu cały film ma potencjał.

Chińskie produkcje niestety są bardzo niedocenianie na świecie. Całe filmy online przechodzą bez żadnego echa. W polsce kina w ogóle nie chcą puszczać chińskich filmów co jest dla mnie bardzo niezrozumiałe. Sam Xiaoshuai Wang wyreżyserował wiele filmów, które osiągnęły wielki sukces. Rower z pekinu, W miłości cała nadzieja, Szanghajskie sny – to są świetne chińskie filmy które osiągnęły wielki sukces i zdobyły wiele nagród. Podsumowując polecam wszystkim Żegnaj mój synu online, gdyż lepszego filmu prostu z Chin nie obejrzycie w tym roku 🙂 Dodam jeszcze, że ostatecznie się okazało, że filmu nie zobaczycie niestety na cda oraz netflix.

Żegnaj mój synu Cały Film – Oglądaj Online
Żegnaj mój synu Cały Film – Oglądaj Online
Żegnaj mój synu Cały Film – Oglądaj Online
Żegnaj mój synu Cały Film – Oglądaj Online
Tytuł Oryginalny 地久天长
IMDb Rating 7.7 1,819 votes
TMDb Rating 8.1 47 votes

Director

Obsada

Wang Jingchun isLiu Yaojun
Liu Yaojun
咏梅 isWang Liyun
Wang Liyun
Qi Xi isShen Moli
Shen Moli
Du Jiang isShen Hao
Shen Hao
Ai Li-ya isLi Haiyan
Li Haiyan
Li Jingjing isGao Meiyu
Gao Meiyu
Xu Cheng isShen Yingming
Shen Yingming
Zhao-yan Guo-zhang isZhang Xinjian
Zhang Xinjian
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Siła ognia Cały Film – Oglądaj online
Co przyniesie jutro Cały Film – Oglądaj Online
Tylko sprawiedliwość Cały Film – Oglądaj Online
Wierzę w Ciebie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Endings Beginnings Cały Film CDA – Oglądaj Online
La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online
Babyteeth Cały Film CDA – Oglądaj Online
C’mon C’mon 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Na topie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Gierek Cały Film CDA – Oglądaj Online
Nadzieja Cały Film CDA – Oglądaj Online
Titane 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website