Źródło 936 Views

  • Wiking i magiczny mieczUnknown resource
Wiking i magiczny miecz Cały Film – Oglądaj Online

Wiking i magiczny miecz Cały Film – Oglądaj Online

Dec. 18, 2019
Twoja Ocena: 0
10 25 votes
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Wiking i magiczny miecz online?

Wiking i magiczny miecz cały film to super animacja dla najmłodszych jak i dorosłych. Głównym bohaterem jest Wigi – młody syn wielkiego króla wikingów Halvara. Jego ojciec jest bardzo dobrym człowiekiem, ma złote serce. Problem niestety w tym, że najpierw robi a później dopiero myśli co jest powodem wszystkich problemów w wiosce. Wigi nie jest tak silny jak jego ojciec i nie wygląda jak prawdziwy mamut ale za to jest bardzo odważny i zręczny. Te dwie cechy charakteru przydały mu się gdy bardzo zły czarodziej rzucił klątwę na jego matkę. Zamienił ją w złoty posąg. Bardzo dzielny chłopiec krążył z wioski do wioski zbierając najodważniejszych wikingów. Kiedy udało się Wigiemu skompletować załogę ruszyli wszyscy na wyprawę która miała na celu znalezienie magicznej wyspy. Legenda mówi, że wyspa posiada moc, która może przywrócić jego mamie jej poprzednią postać.

Wigi razem z ojcem i resztą bardzo dzielnych oraz walecznych wikingów mają twardy orzech do zgryzienia. Zanim dotrą na wyspę czeka ich niespokojne morze, fale wielkości najwyższych drzew. Oprócz niesprzyjającej natury będą musieli zmierzyć się z bardzo niebezpiecznymi stworami oraz ich królem którzy zamieszkują magiczną wyspę. Najpierw drużyna wikingów została zaatakowana przez stworów jeszcze na otwartym morzu. Było ich bardzo dużo, dwadzieścia łodzi zapełnionych po brzegi. Umiejętności oraz waleczność wikingów skutkowała tym, że stwory nie miały żadnych szans i wróciły do lasu. Podróż oraz walka na morzu była tak męcząca, że wikingowie musieli odpocząć gdy dotarli na wyspę. Z samego rana ruszyli na podbój komnaty dzięki której mogli przywrócić życie matki. Niestety nie było tak łatwo, na miejscu czekał szef stworów wraz z obstawą. Kiedy wydawało się, że nie mają żadnych szans, młody chłopiec z zaskoczenia zaatakował wielkiego przywódcę stworów i pokazał wikingom, że są w stanie wygrać.
wiking i magiczny miecz cały film

Idealna bajka dla wszystkich bez względu na wiek?

Na koniec porozmawiajmy o tym dla kogo jest Wiking i magiczny miecz Cały Film. Osobiście uważam, że nie ma jednej grupy wiekowej dla której została stworzona ta animacja. Najmłodsi widzowie jak i ci dorośli znajdą w tym filmie coś dla siebie. Ja oglądałem tę bajkę razem z całą rodziną czyli przedział wiekowy to 4-83 lata i każdy bawił się wybornie. Dorośli zobaczą tam waleczność, niesamowitą odwagę i świetny dubbing, ci młodsi zaś widzą w Wiking i magiczny miecz online bardzo fajnie dobrane kolory plus świetna muzyka. Fabula filmu bardzo przypomina mi dramat Co przyniesie jutro o którym pisałem kilka dni wcześniej. Ciekawostką jest, że jeden z aktorów tego dramatu podkłada oryginalny głos dla jednego z wikingów.

Wiking i magiczny miecz Cały Film – Oglądaj Online
Tytuł Oryginalny Wickie
TMDb Rating 6 2 votes
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Hotel Transylwania 4 Transformania 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Co w duszy gra Cały Film CDA – Oglądaj Online
Trolle 2 Cały Film CDA – Oglądaj Online
Buzz Astral 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
O czym dzisiaj marzą zwierzęta 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website