Źródło 198 Views

  • wikingUnknown resource
Wiking 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online

Wiking 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online

Twoja Ocena: 0
10 1 vote
what going on?

Opis

Wiking to tytuł dramatu osadzonego w czasach wikingów. Za jego reżyserię odpowiada Robert Eggers, a w roli głównej wystąpią Alexander Skarsgård, Nicole Kidman, Claes Bang, Willem Dafoe i Ethan Hawk. Film będzie dramatem historycznym przedstawiającym historię księcia Wikingów, który szuka zemsty na mordercach ojca.ilm ma gwiazdorską obsadę. W rolach głównych zobaczymy Alexander Skarsgård, Nicole Kidman, Claes Bang, Willem Dafoe, Ethan Hawk i Björk

Reżyser widowiska tworzył scenariusza z islandzkim literatem, Sjónem. To właśnie na Islandii, i to w X wieku, rozgrywać się będzie akcja filmu. Rozmach opowieści o Wikingach, zemście i skandynawskim folklorze zszokował nawet tak doświadczonego aktora jak Willem Dafoe. Jeden z głównych bohaterów Lighthouse tym razem pojawi się na drugim planie. Ale skoro mimo tego tak zachwala produkcję, można się spodziewać, że Eggers spróbuje powalczyć swoim filmem o Oscara.

Już sama obsada nowego filmu Roberta Eggersa (znanego z wyreżyserowania rewelacyjnych horrorów – Czarownica. Bajka Ludowa z Nowej Anglii oraz Lighthouse) robi ogromne wrażenie – w filmie wystąpią między innymi Nicole Kidman, Alexander Skarsgard, Anya Taylor-Joy, Bill Skarsgard, Ethan Hawke, Willem Dafoe oraz Björk. Sam twórca zapowiada, że to będzie jego zdecydowanie najambitniejszy projekt. A jeżeli to prawda i The Northman faktycznie okaże się jeszcze lepszy od poprzednich filmów Eggersa… Wow. Nie wiem, czy jestem w stanie to sobie nawet wyobrazić.

 

Director

Director

Obsada

Udostępnienia0

Podobne Filmy

Furie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Co w duszy gra Cały Film CDA – Oglądaj Online
Obiecująca Młoda Kobieta Cały Film – Oglądaj Online
Pinokio Cały Film CDA – Oglądaj Online
Chłopiec z chmur Cały Film CDA – Oglądaj Online
Gra Fortuny 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Miłość, seks & pandemia 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Trolle 2 Cały Film CDA – Oglądaj Online
La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online
Artemis Fowl Cały Film CDA – Oglądaj Online
UNCHARTED 2022 Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tajemniczy ogród Cały Film CDA – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website