Źródło 903 Views

  • Tajemniczy OgrodUnknown resource
Tajemniczy ogród Cały Film CDA – Oglądaj Online

Tajemniczy ogród Cały Film CDA – Oglądaj Online

Apr. 13, 2020UKPG
Twoja Ocena: 0
10 24 votes
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Tajemniczy ogród 2020 online?

Tajemniczy ogród cały film to familijna opowieść o osieroconej dziewczynce którą wychowuje wuj. Mary trafiła do wuja po tym jak jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Wuj dziewczynki jest bardzo bogatym człowiekiem z ogromnym ogrodem. Mężczyzna posiada kilka dużych firm i rzadko jest w domu dlatego ogród jest bardzo zaniedbany. Dziewczynka nie potrafiła zadomowić się w nowym miejscu. Pewnego poranka Mary usłyszała szczekanie dobiegające z ogrodu. Postanowiła to sprawdzić. Kiedy zeszła do ogrodu zobaczyła tam małego lecz bardzo głośnego pieska. Od razu się polubili. Dziewczynka odkąd poznała czworonoga, ogród wuja odwiedza codziennie. Mary kiedy zwiedzała ze swoim pieskiem okolicę spotkała dwóch chłopców, Dickona i Colina. Dzieci zaprzyjaźniły się od razu. Chłopcy opowiadali jej bardzo dużo o ogrodzie w którym codziennie spędza wiele godzin. Jak się okazało nie był to zwykły sad. Ogród krył w sobie wiele tajemniczych miejsc oraz postaci.

Kolejnego dnia grupka dzieci postanowiła spotkać się w ogrodzie i spędzić tam cały dzień. Spacerując po sadzie wuja natrafili na drzewo z duża dziurą. Drzewo te było jednak niezwykłe ponieważ posiadało wejście do magicznego świata. Druga strona ogrodu była jak z bajki. Zwierzęta mówiące ludzkim głosem to było coś czego nie można spotkać w normalnym życiu. Dzieci przywitał królik. Małe stworzonko oprowadziło ich po całym ogrodzie. Po drodze spotkali jeszcze wiele innych ciekawych zwierząt. Najważniejszą postacią w ich świecie była królowa, wielka mrówa. Wydawać się mogło, że mrówka będzie bardzo mała lecz ta była dużo większa od dorosłego człowieka. Królowa ogrodu zaproponowała dzieciom żeby ci odwiedzali ich codziennie. Nikt nie zaglądał do ich świata od długich lat. Jedyną osobą która wiedziała o istnieniu tajemniczego ogrodu był wiecznie nieobecny ale kochający wuj Mary. Gdy był małym chłopcem odwiedzał swoich przyjaciół z drugiego świata ale w końcu dorósł i Tajemniczy ogród online poszedł w zapomnienie.
tajemniczy ogród cały film

Fabuła oparta na filmie Krzysiu, gdzie jesteś?

Kiedy obejrzałem Tajemniczy ogród cały film to w głowie nasunęła mi się pewna myśl. Czy to kopia filmu familijnego sprzed dwóch lat? A może reżyser Marc Munden tylko się inspirował przygodami Kubusia Puchatka i jego przyjaciół? Tego się nie dowiem lecz możecie mi wierzyć, że oba filmy są do siebie bardzo podobne. Motyw drzewa z przejściem na inny, bajkowy świat został wykorzystany już w innej produkcji. Co ciekawe w obu filmach pojawia się dorosły mężczyzna który kiedyś już odwiedzał ten zmyślony świat. Za rolę wuja w Tajemniczy ogród 2020 wcielił się znakomity Colin Firth. Jest to bardzo dobry aktor który ma na swoim koncie wiele nagród. Większość właśnie za udział w filmach familijnych dlatego niedziwne, że producent wybrał akurat go do roli wuja. Ale to nie jedyny gwiazdor który wystąpił w tej produkcji. W rolę Mary wcieliła się wszystkim znana, młoda aktorka Dixie Egerickx.

Tajemniczy ogród Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tajemniczy ogród Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tytuł Oryginalny The Secret Garden

Director

Marc Munden
Director

Obsada

Colin Firth isLord Archibald Craven
Lord Archibald Craven
Julie Walters isMrs. Medlock
Mrs. Medlock
Dixie Egerickx isMary Lennox
Mary Lennox
Edan Hayhurst isColin Craven
Colin Craven
Jemma Powell isGrace Craven
Grace Craven
Lee Starkey isTrain Passenger
Train Passenger
Udostępnienia3

Podobne Filmy

Śmierć na Nilu 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Wiking 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Saint Maud Cały Film CDA – Oglądaj Online
Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Żegnaj mój synu Cały Film – Oglądaj Online
Gierek Cały Film CDA – Oglądaj Online
Trolle 2 Cały Film CDA – Oglądaj Online
Titane 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Artemis Fowl Cały Film CDA – Oglądaj Online
Co przyniesie jutro Cały Film – Oglądaj Online
Obiecująca Młoda Kobieta Cały Film – Oglądaj Online
Chłopiec z chmur Cały Film CDA – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website