Źródło 1022 Views

  • Siła ogniaUnknown resource
Siła ognia Cały Film – Oglądaj online

Siła ognia Cały Film – Oglądaj online

Sep. 04, 2019Spain85 Min.PG
Twoja Ocena: 0
10 23 votes
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Siła ognia online?

Siła ognia cały film to umieszczona pośród krajobrazów hiszpańskich dramatyczna produkcja Laxe’a. Fabuła skupia się na tym, że nie tylko środowisko jest zagrożone ale również miejscowa ludność. Powodem tych wszystkich nieszczęść są puste wioski, które odstraszają turystów oraz Amador, który spędził długie lata w więzieniu za podpalanie. Piękna hiszpańska Galicja nie jest przedstawiona w filmie jako jedynie tło, jest pierwszoplanową postacią. Górzysty krajobraz jest bardzo srogi i niezrozumiały ale za to kształtuje osobowość. Z młodych chłopców robi mężczyzn, rzeźbi ich młodzieńcze twarze, robi z nich wojowników. Spójrzmy w fabułę filmu głębiej. Matka Amadora pierwsze co zrobiła jak jak zobaczyła swojego syna to poczęstowała go obiadem. Nie prawiła mu morałów, nie pokazywała złości oraz nie wspominała nic o więzieniu. Zachowała się jak kochająca matka, która po latach zobaczyła znowu swojego ukochanego synka lecz to był już dorosły mężczyzna z wyrokiem na koncie.

Amador zaczął żyć normalnie, wyprowadzał bydło, pomagał w obowiązkach domowych. Codzienność byłego więźnia i jego matki to wyprowadzanie krów i oglądanie telewizji. Ten wewnętrzny spokój przerywa tytułowa siła ognia. Amador wraz z matką godzinami próbowali ugasić palące się lasy, niestety bezskutecznie. Ogień rozprzestrzeniał się bardzo gwałtownie dlatego matka kazała swojemu synowi oddalić się w bezpieczne miejsce i poczekać na przyjazd straży pożarnej. Były piroman zaprowadził swoją matkę w bezpieczne miejsce i ruszył do lasu. Postanowił odkupić swoje grzechy z młodości i spróbować uratować jak najwięcej przyrody. Amador dwoił się i troił, niestety bezskutecznie. Żywioł jakim jest ogień był tak potężny, że nie miał on najmniejszych szans. Ostatecznie strażakom udało się zapanować nad ogniem a sam skazaniec dzielnie walczył z siłą ognia do ostatniego płomyka.
siła ognia cały film

Oliver Laxe i jego Siła ognia już online!

Na koniec porozmawiajmy o twórcy tego dramatu. Ten świetny reżyser urodził się w 1982 roku. Na swoim koncie ma wiele napisanych scenariuszy ale można go też spotkać w wielu produkcjach jako aktor. Studiował w Barcelonie lecz kariera filmowca rozpoczęła się w Anglii a dokładniej w Londynie. Szersza publiczność poznała go gdy wypuścił dokument Wszyscy jesteście szefami za który dostał nagrodę FIPRESCI.

Kto wypuści Siła ognia cały film? Netflix, cda czy Filmowo-HD?

Dużo spekulacji przed premierą o tym kto jako pierwszy wypuści ten świetny dramat. Wiele wskazywało na to, że producent filmu dogadał się z netflixem i premiera odbędzie się właśnie tam. Niestety to się nie wydarzy. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, a tak własnie było w tym przypadku. Ostatecznie się okazało, że Siła ognia online możesz szukać znaleźć tylko u nas 🙂

Siła ognia Cały Film – Oglądaj online
Siła ognia Cały Film – Oglądaj online
Siła ognia Cały Film – Oglądaj online
Siła ognia Cały Film – Oglądaj online
Tytuł Oryginalny O que arde
IMDb Rating 7.3 1,014 votes
TMDb Rating 7 19 votes

Director

Oliver Laxe
Director

Obsada

Udostępnienia1

Podobne Filmy

Żegnaj mój synu Cały Film – Oglądaj Online
Na topie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Babyteeth Cały Film CDA – Oglądaj Online
Obiecująca Młoda Kobieta Cały Film – Oglądaj Online
Titane 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Tylko sprawiedliwość Cały Film – Oglądaj Online
Wierzę w Ciebie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Nadzieja Cały Film CDA – Oglądaj Online
Endings Beginnings Cały Film CDA – Oglądaj Online
30 gramów Cały Film – Oglądaj Online
Przesłuchanie Cały Film – Oglądaj Online
C’mon C’mon 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website