Źródło 2066 Views

  • Saint MaudUnknown resource
Saint Maud Cały Film CDA – Oglądaj Online

Saint Maud Cały Film CDA – Oglądaj Online

Sep. 08, 2019UK84 Min.R
Twoja Ocena: 0
10 3 votes
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Saint Maud 2020 online?

Saint Maud cały film to horror, który namiesza na rynku grozy. Za scenariusz oraz reżyserię odpowiada Rose Glass, którą możecie kojarzyć z Room 55 czy też Moths. Premiera światowa odbyła się 8 września. Fabuła Saint Maud online skupia się na tytułowej pielęgniarce, która opiekuje się umierającą tancerką o imieniu Amanda. Zacznijmy od początku. Maud to 25-letnia kobieta, której marzeniem było zostać pielęgniarką. Tak też właśnie śnie stało. Została tym kim chciała. Pracowała w przeróżnych szpitalach w całym kraju. Pewnego dnia Maud została przeniesiona do szpitalu dla zakonnic. Od samego początku zaprzyjaźniła się z tancerką Amandą. Była ona śmiertelnie chora. Amanda pomimo swojej choroby była bardzo radosną oraz wygadaną osobą. Zaprzyjaźnione kobiety dogadywały się bardzo dobrze, ale pewnego dnia coś się zmieniło. Schorowana tancerka zaczęła być agresywna wobec młodej pielęgniarki. Maud nie wiedziała co się dzieje. Amanda jeszcze nigdy tak się nie zachowywała.

Agresywna kobieta dostawała leki na uspokojenie, które nic nie pomagały. Zaczęła również mówić bardzo dziwnym głosem. Kolejnego dnia kiedy kobieta spała do sali wszedł ksiądz. Amanda od razu się obudziła i zaczęła bluzgać w stronę księdza. Duchowny już wiedział z czym ma do czynienia. Odprawił egzorcyzm na schorowanej kobiecie lecz to wciąż nic nie pomagało. Bardzo dziwnym faktem było to, że Amanda zaczęła normalnie zachowywać się tylko w obecności młodej pielęgniarki. Ksiądz wtedy zrozumiał, że to właśnie ona musi zbawić jej duszę. Maud codziennie starała się pomóc swojej przyjaciółce co skutkowało tym, że to stało się jej obsesją. Nie rozmawiała z nikim innym poza Amandą. Kobieta bardzo chciała pomóc schorowanej koleżance dlatego postanowiła za nią odkupić wszystkie jej złe czyny. Cel jaki sobie Maudi postawiła był tylko jeden – odkupić winy Amandy. Po wielu bardzo ciężkich miesiącach udało się to wykonać.
saint maud cały film

Horror nie taki straszny jak to opisują.

Saint Maud cda nie jest tak strasznym filmem jak to opisywali ludzie, którzy mieli okazję go zobaczyć nieco wcześniej. Po obejrzeniu mogę śmiało stwierdzić, że bardzo przypomina mi film z tego roku a dokładniej Więzień Zero. Motyw Zakonnicy pojawiał się w wielu filmach. Jednym z nich jest właśnie Herezja. Fabuła obu filmów jest bardzo podobna. Schorowana zakonnica i młoda dziewczyna, która próbuje jej pomóc. Brzmi znajomo, nieprawdaż? Ludzie mówią, ze to właśnie Rose Glass nieoficjalnie pomagał przy produkcji Saint Maud cały film. Ma to trochę sensu bo nawet efekty komputerowe czy muzyka bardzo przypominają słynną Herezję. Horror, który warto jeszcze sprawdzić to Furie. Jest to kompletnie inna historia niż w opisywanych wcześniej filmach, ale tak samo może wystraszyć.

Wielka Brytania wychodzi na prowadzenie.

Statystyki pokazują, że to właśnie Brytyjczycy tworzą horrory, które są najchętniej oglądane na świecie. Lśnienie, Zmierzch albo Dziewiąte wrota to słynne brytyjskie horrory. Każdy z nich otrzymał bardzo wiele nagród. Jeden z tych filmów (niestety obecnie nie mogę sobie przypomnieć który) został zakazany w kilku krajach europejskich właśnie dlatego, że był zbyt straszny. Kilka osób podczas seansu potrzebowało pomocy medycznej, ponieważ zemdlało. Saint Maud po polsku może nie będzie tak bardzo straszny ale z napisami można odczuć lekki dreszczyk. Polecam wszystkim oglądanie na słuchawkach.

Saint Maud Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tytuł Oryginalny Saint Maud
IMDb Rating 6.9 319 votes
TMDb Rating 9 4 votes
Udostępnienia1

Podobne Filmy

Żegnaj mój synu Cały Film – Oglądaj Online
Przesłuchanie Cały Film – Oglądaj Online
Na topie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Furie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Titane 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Co przyniesie jutro Cały Film – Oglądaj Online
Wierzę w Ciebie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Endings Beginnings Cały Film CDA – Oglądaj Online
Obiecująca Młoda Kobieta Cały Film – Oglądaj Online
Krzyk 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
30 gramów Cały Film – Oglądaj Online
Babyteeth Cały Film CDA – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website