Źródło 961 Views

  • PrzesłuchanieUnknown resource
Przesłuchanie Cały Film – Oglądaj Online

Przesłuchanie Cały Film – Oglądaj Online

Nov. 06, 2019Germany99 Min.PG
Twoja Ocena: 0
10 23 votes
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Przesłuchanie online?

Przesłuchanie cały film opowiada o pewnej nauczycielce (Anna Bronsky), która prowadzi lekcje gry na skrzypcach w liceum muzycznym. Anna ma syna Jonasa oraz męża, który również jest muzykiem. Jak co roku w szkole odbywa się rekrutacja. Tegoroczne przesłuchania nie były takie same jak wszystkie poprzednie, ponieważ pojawił się Alexander, który posiadał wielki talent. Większość nauczycieli nie była zachwycona młodym muzykiem. Anna wbrew oburzeniu innych nauczycieli postanowiła przygotować Alexandra do testów pośrednich. Bronsky zobaczyła w nim coś czego nigdy nie widziała u innych uczniów, bardzo wielki talent. Cały swój wolny czas poświęca młodemu chłopcu ponieważ wie, że tak wielki talent nie może się zmarnować. Rodzinna Anny ma wiele problemów, lecz przez długie godziny które spędza z Alexandrem nie ma czasu żeby im pomóc. Anna ma również kochanka, którym jest jej wieloletni przyjaciel. Pewnego dnia zaprosił ją do wspólnego występu, ale Anna przez zajęcia z chłopcem zaniedbała swój talent i wypadła tragicznie.

Kobieta załamała się po tym występie i postanowiła jeszcze więcej czasu poświęcać młodemu talentowi. Kochanek Anny wpadł szał, ponieważ przez tragiczną formę swojej ukochanej cały występ był tragiczny. Nie mógł pogodzić się z tym, że cała sala ich wygwizdała. Po tej dramatycznej sytuacji Christian wiele razy próbował namówić Annę na wspólne próby, niestety ani razu nie udało się. Był bardzo zły, że jego miłość cały czas poświęca chłopcu więc w dniu występu Alexandra zrobił coś czego Anna by się nigdy nie spodziewała. Christian wszedł na scenę podczas występu chłopca i przy wszystkich nauczycielach oraz mężu Anny oznajmił, że jest jej kochankiem. W tym momencie wszystko się posypało. Młodemu chłopcu nie udało się zaimponować innym nauczycielom, rodzina Anny się rozpadła a jej kochanek wyprowadził się do innego miasta.
przesłuchanie cały film

Czy Ina Weisse dostanie oscara za film Przesłuchanie online?

Wielu krytyków filmów zastanawia się czy ten dramat ma szansę na Nagrodę Akademii Filmowej. Większość uważa, że Przesłuchanie cały film ma predyspozycje na to by zostać dramatem 2020 roku. Fabuła + dobór aktorów = nagroda oscara. Pierwszoplanowe postacie zagrały takie gwiazdy jak: Nina Hoss, Simon Abkarian czy też Jens Albinus. Każdy z nich jest aktorem z wyższej półki i ma na koncie wiele nagród dlatego film został tak wysoko oceniony przez krytyków. Na słynnym IMDB produkcja ma najwyższą ocenę czyli 10, to bardzo wiele znaczy. Ze swojej strony polecam również inny świetny dramat z tego roku, czyli Tyko sprawiedliwość. Jest to jedyna produkcja, która może rywalizować z Przesłuchanie online. Oglądalność obu filmów jest bardzo wysoka. Bilety zostały wyprzedane na kilka tygodni do przodu co oznacza, że filmy są bardzo dobre.

Tytuł Oryginalny Das Vorspiel
IMDb Rating 6.3 125 votes
TMDb Rating 5.8 4 votes

Director

Ina Weisse
Director

Obsada

Udostępnienia0

Podobne Filmy

Gierek Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tylko sprawiedliwość Cały Film – Oglądaj Online
Siła ognia Cały Film – Oglądaj online
Titane 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Tajemniczy ogród Cały Film CDA – Oglądaj Online
Endings Beginnings Cały Film CDA – Oglądaj Online
Wierzę w Ciebie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Nadzieja Cały Film CDA – Oglądaj Online
Obiecująca Młoda Kobieta Cały Film – Oglądaj Online
Na topie Cały Film CDA – Oglądaj Online
La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online
Saint Maud Cały Film CDA – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website