Źródło 912 Views

  • PinokioUnknown resource
Pinokio Cały Film CDA – Oglądaj Online

Pinokio Cały Film CDA – Oglądaj Online

Dec. 19, 2019Italy125 Min.PG
Twoja Ocena: 0
10 24 votes
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Pinokio 2020 online?

Pinokio cały film to znana każdemu historia drewnianej figurki, która chciała zostać prawdziwym chłopcem. Ale zacznijmy od początku. Pewnego słonecznego poranka stolarz o imieniu Gepetto znalazł w lesie spory kawałek drewna. Mężczyzna kiedy wziął do ręki ten kawałek drzewa poczuł coś niezwykłego, jakąś magiczną siłę. Coś mu podpowiedziało żeby natychmiast wystrugał z niej drewnianą figurkę chłopca. Gepetto tak też zrobił. Udał się do swojej chatki i spędził cały dzień nad struganiem drewnianego chłopca. Mężczyzna poszedł spać a kiedy się obudził nie wierzył własnym oczom. Lalka którą wystrugał ożyła! Gepetto myślał, że śni. Drewniana figurka potrafiła mówić, skakać, śmiać się czy też biegać. Jedyne co ją różniło od prawdziwego chłopca to była drewniana. Podstarzały mężczyzna postanowił troszczyć się o drewnianą figurkę jak o własnego syna i dał mu na imię Pinokio.

Drewniany chłopiec jest tak bardzo zachwycony wszystkim co go otacza, że przestał dostosowywać się do rad swojego ojca. Pinokio wyruszył w wyprawę, która była dla niego bardzo niebezpieczna. Każdy kto spotkał drewnianą, gadającą lalkę był zdziwiony jak to jest możliwe. Na swojej drodze Pinokio spotykał również zwierzęta, które potrafiły rozmawiać ludzkim głosem. Któregoś dnia chłopiec płynąc na własnoręcznie zbudowanej tratwie natrafił na wielkiego wieloryba. Potężna ryba połknęła młodego chłopca. Na drugim końcu miasteczka zmartwiony Gepetto szukał swojego ukochanego, drewnianego chłopczyka. W końcu natrafił na pewnego fryzjera, który za kilka srebrników powiedział dla starca gdzie widział jego chłopca. Gepetto wyruszył w morze. Dryfował dniami i nocami lecz bez skutki. Nigdzie nie było śladu po jego synu. Pewnego dnia niespodziewanie starca zaatakował wieloryb i połknął go. Gepetto w brzuchu ryby usłyszał znajomy głos, podążał za nim aż natrafił na ukochanego Pinokia.
pinokio cały film

Pinokio 2020 online przebije wersję z 1940 roku?

Krytycy filmowi spierają się czy Pinokio cały film jest w stanie przebić klasyczną już wersję z 1940 roku. Osobiście uważam, że ma wielkie szanse. Jest jednak jedno ALE. W nowej wersji jest trochę efektów komputerowych co fanom legendarnej wersji może się to nie spodobać. Fabuła została zachowana, reżyser nie zmienił kompletnie nic. Jedyne co się zmieniło to właśnie wygląd. Nowa wersja jest kompletnie inna, nawet tytułowy Pinokio wygląda nieco inaczej. Celowo obejrzałem najpierw starą wersję a później dopiero nową żeby móc ocenić różnicę. Dla fanów klasycznego kina zdecydowanie nie polecam włączać nowej produkcji Matteo Garrone gdyż będą zawiedzeni przez te efekty. Dla mnie kompletnie one nie przeszkadzają, uważam że podkreślają one to w jakich latach żyjemy. Wyobraźcie sobie, że po tylu latach wychodzi nowa wersja Pinokia i kompletnie nic się nie zmieniło. Nie miałoby to totalnie sensu. Na koniec chciałbym zachęcić do obejrzenia Pinokio online u nas na filmowo-hd ponieważ na cda czy też zalukaj nie znajdziecie wersji po polsku.

Pinokio Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tytuł Oryginalny Pinocchio
IMDb Rating 6.7 1,375 votes
TMDb Rating 7.1 316 votes

Director

Obsada

Marine Vacth isFata Turchina
Fata Turchina
Gigi Proietti isMangiafuoco
Mangiafuoco
Marcello Fonte isPappagallo
Pappagallo
Davide Marotta isGrillo Parlante
Grillo Parlante
Paolo Graziosi isMastro Ciliegia
Mastro Ciliegia
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Artemis Fowl Cały Film CDA – Oglądaj Online
Trolle 2 Cały Film CDA – Oglądaj Online
Wiking 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Chłopiec z chmur Cały Film CDA – Oglądaj Online
Martin i magiczny las 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Śmierć na Nilu 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Tajemniczy ogród Cały Film CDA – Oglądaj Online
Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website