Źródło 1248 Views

  • NadziejaUnknown resource
Nadzieja Cały Film CDA – Oglądaj Online

Nadzieja Cały Film CDA – Oglądaj Online

Nov. 22, 2019Norway125 Min.PG
Twoja Ocena: 0
10 24 votes
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Nadzieja 2020 online?

Nadzieja cały film cda to wzruszający dramat w reżyserii Maria Sødahl. Anja i Tomas to bardzo dojrzałe małżeństwo bo są ze sobą już 30 lat. Oboje są aktorami od wielu lat a ich kariery rozwijały się bardzo prężnie. Praca sprawiła, że bardzo mało czasu spędzali razem przez co dochodziło do wielu kłótni między nimi. Można powiedzieć, że żyli na walizkach. Doświadczone małżeństwo miało dwójkę dzieci. 14-letniego Henrika oraz 12-letnią Julie. Z boku wyglądali na bardzo kochającą się rodzinę lecz w rzeczywistości było nieco inaczej. Anja była bardzo wybuchowa ponieważ w przeszłości chorowała na chorobę nowotworową którą udało się pokonać ale leki jakie spożywała zaburzały jej stabilność psychiczną. Pewnego dnia kiedy Tomas wrócił z trasy jego żona źle się czuła. Straszny ból głowy spowodował że Anja straciła przytomność. Wystraszony Tomas szybko zabrał swoją żonę do szpitala. Lekarze wykonali wiele badań i pozostało im czekać na wyniki.

Była Wigilia Bożego Narodzenia kiedy do sali przyszedł jeden z lekarzy. Miał bardzo kamienny wyraz twarz. Diagnoza strąciła mężczyznę z nóg. Nowotwór powrócił. To nie była jednak ostatnia z najgorszych wiadomości. Okazało się bowiem, że guz jest nieoperacyjny. W tym momencie małżeństwo się załamało. Nikt nie spodziewał się, że rak którego pokonali wspólnie lata temu powróci. Dla Anji zostały ostatnie 3 miesiące życia. Małżeństwo postanowiło wykorzystać ten czas co do ostatniej sekundy. Zakochali się w sobie na nowo. Wyjechali z rodzinnego miasta do Los Angeles. Codziennie od samego rana wspólnie spędzali ten czas. Ta rodzina nigdy nie była tak szczęśliwa jak teraz. Niestety tak jak lekarze przewidywali, po 3 miesiącach Anja odeszła z tego świata. Jej rodzina codziennie odwiedzała ją na cmentarzu. Mąż dzień w dzień przynosił swojej ukochanej pachnące kwiaty. Nadzieja online to bardzo wzruszająca historia kochającej się rodziny którą spotkała wielka tragedia.
nadzieja cały film

Historia, która wzruszy największego twardziela.

Nadzieja cały film jest wyciskaczem łez. Po obejrzeniu tego filmu śmiało mogę powiedzieć, że historia tam przedstawiona złamie każdego. Rodzinny dramat może dopaść każdego z nas. Wyobraźcie sobie, że w Dzień Bożego Narodzenia dowiadujecie się, że Wasza matka jest śmiertelnie chora i zostały jej tylko 3 miesiące życia. Jak w takiej chwili byście się zachowali? Bohaterzy tego filmu mimo bólu w sercu zachowali zimną krew i chcieli wykorzystać te ostatnie chwile z matką. Codzienny strach przed tym, że może to właśnie dziś jest ostatnim dniem kiedy widzą swoją kochaną mamę. Mimo tego strachu rodzina udawała przed swoją schorowaną mamulką, że wszystko jest okej i są twardzi. Tak niestety nie było. Całe noce dzieci przepłakiwały.

Czy dramat Marii Sødahl osiągnie sukces?

Zastanawiam się, czy Nadzieja cda jest w stanie przebić tegoroczny wielki dramat Tajemniczy Ogród, który został okrzyknięty filmem roku w tej kategorii. Ciężko jest stwierdzić jaki film jest lepszy ponieważ oba dramaty są inne. Pierwszy przedstawia bardzo smutną historię z nieszczęśliwym zakończeniem, drugi zaś skończył się szczęśliwie co jest zadziwiające w dramatach. Większość dramatów jakie oglądałem niestety kończyły się bardzo smutnie. Na sam koniec chciałbym polecić Wam jeszcze jeden super dramat z tego roku, a mianowicie Babyteeth. Bardzo niedoceniona produkcja którą warto sprawdzić.

Nadzieja Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tytuł Oryginalny Håp
IMDb Rating 7.7 182 votes
TMDb Rating 7.5 6 votes
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Babyteeth Cały Film CDA – Oglądaj Online
Saint Maud Cały Film CDA – Oglądaj Online
Wierzę w Ciebie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Na topie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Endings Beginnings Cały Film CDA – Oglądaj Online
Żegnaj mój synu Cały Film – Oglądaj Online
C’mon C’mon 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Siła ognia Cały Film – Oglądaj online
Titane 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Przesłuchanie Cały Film – Oglądaj Online
Tylko sprawiedliwość Cały Film – Oglądaj Online
Obiecująca Młoda Kobieta Cały Film – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website