Źródło 861 Views

  • Na topieUnknown resource
Na topie Cały Film CDA – Oglądaj Online

Na topie Cały Film CDA – Oglądaj Online

May. 07, 2020USAPG-13
Twoja Ocena: 0
10 1 vote
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Na topie 2020 online?

Na topie cały film melodramat muzyczny w reżyserii Nishy Ganatry. Za scenariusz odpowiada Flora Greeson. Ciekawostką jest, że to debiut młodej scenarzystki. A teraz porozmawiajmy trochę o fabule bardzo dobrego filmu Na topie 2020. Ekranizacja opowiada o bardzo utalentowanej supergwieździe z którą bardzo ciężko wytrzymać, ponieważ jej ego wystrzeliło w kosmos po osiągnięciu sukcesu. Krótko mówiąc odbiła jej woda sodowa i zachłysnęła się sławą i pieniędzmi. Grace od początku swojej kariery miała obok siebie młodą asystentkę, która spełniała wszystkie jej zachcianki. Kiedy gwiazdeczka chciała w środku nocy coś zjeść to potrafiła obudzić swoją asystentkę tylko po to aby ta załatwiła jej to czego chce. Nikt jednak nie wiedział o tym, że Maggie nie porzuciła swoich dziecięcych marzeń o tworzeniu muzyki. W wolnych chwilach kiedy nikt nie widział, nieśmiała dziewczyna pisała teksty i nagrywała wszystko w domowym studiu. Pewnego dnia wszystko zobaczył menadżer Grace i zaproponował jej współpracę.

Ice Cube chciał żeby Maggie stworzyła duet z Grace i nagrały wspólną płytę. Ta pierwsza początkowo nie chciał się zgodzić na współpracę z bardzo pewną siebie i arogancką piosenką. Te wszystkie upokorzenia ze strony Grace bardzo dotknęły początkującą piosenkarkę, dlatego bardzo długo zastanawiała się nad propozycją menadżera. Po tygodniu Maggie zgodziła się, ale miała kilka swoich warunków. Pierwszym z nich była zmiana zachowania Grace wobec niej. Trochę czasu zajęło zanim panie dogadały się lecz owocowało to czymś dużym. Płyta którą utalentowane dziewczyny nagrały osiągnęła sukces na cały świecie. Miliony sprzedanych płyt i koncerty na cały świecie sprawiły że Maggie nabrała pewności siebie i chciała spróbować nagrać płytę solową. Nie spodobało się to jednak dla Grace, ponieważ według jej mniemania to właśnie dzięki niej cicha nastolatka osiągnęła ten sukces. Grace robiła wszystko aby utrudnić swojej koleżance z zespołu pracę nad nową płytą. Bezskutecznie, ponieważ dla Maggie udało się skończyć album.
na topie cały film

Ice Cube to sposób na sukces?

W filmie Na topie online w rolę menadżera wcielił się sam Ice Cube. Artysta poza świetnymi umiejętnościami aktorskimi posiada również wielki talent do tworzenia muzyki, stąd pewnie jego rola w tym filmie. Raper ma sporą dyskografię na swoim koncie. Jego pierwszy album wyszedł w 1990 roku nakładem Priority Records. Co dziwne płyta ta nie osiągnęła żadnego sukcesu komercyjnego. Dopiero dwa lata później, kiedy wydał Lethal Injection słuchacze bardzo go docenili i od tego momentu było tylko lepiej. W 2000 roku raper spróbował swoich sił w aktorstwie i użyczył swojego głosu w filmie Trolle 2. Wracając jeszcze do Na topie, dzięki Ice Cubowi produkcja ma szansę na wiele nagród. Aktor zagrał bardzo dobrze a najwięksi krytycy filmowi oceniają ten film dość wysoko. W pierwszym tygodniu premiery sprzedaż była zaskakująco wysoka.

Film, do którego na pewno wrócę.

Po pierwszym obejrzeniu tego świetnego filmu byłem pewien tego, że na pewno do niego wrócę. Muzyka jaka pojawia się w tym melodramacie to miód dla uszy. Ostatnio raz taką jakość dźwięku słyszałem przy premierze Saint Maud, lecz ciężko to porównywać, ponieważ oba filmy są z innych gatunków, a więc muzyka też jest inna. Do tego wszystkiego dochodzą moi ulubieni aktorzy i wspaniała Nisha Ganatra, która moim zdaniem jest jedną z lepszym reżyserek w Europie. Z czystym sumieniem mogę Wam polecić obejrzenie tego filmu na cda czy też netflix.

Na topie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tytuł Oryginalny The High Note
Udostępnienia1

Podobne Filmy

Tylko sprawiedliwość Cały Film – Oglądaj Online
Obiecująca Młoda Kobieta Cały Film – Oglądaj Online
C’mon C’mon 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Nadzieja Cały Film CDA – Oglądaj Online
Titane 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Moje życie to cyrk 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Tajemniczy ogród Cały Film CDA – Oglądaj Online
Gierek Cały Film CDA – Oglądaj Online
Przesłuchanie Cały Film – Oglądaj Online
30 gramów Cały Film – Oglądaj Online
Co przyniesie jutro Cały Film – Oglądaj Online
Trolle 2 Cały Film CDA – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website