Źródło 978 Views

  • La GomeraUnknown resource
La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online

La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online

Jan. 08, 2020Romania97 Min.PG
Twoja Ocena: 0
10 24 votes
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film La Gomera 2020 online?

La gomera cały film to super komedia za której produkcje odpowiadają aż trzy kraje. Francja, Niemcy, Rumunia – to właśnie tam kręcono tę produkcję. Ale zacznijmy od początku czyli fabuły filmu. La Gomera 2020 zaczyna się niepozornie, bo wydawać się może że jest to mroczny kryminał. Po kilkunastu minutach dostajemy to czego chcemy czyli kupę śmiechu. Głównym bohaterem jest mundurowy który bardzo lubi pieniądze. Jest bardzo skorumpowanym policjantem. Pewnego dnia gliniarz wyrusza na tytułową wyspę aby załatwić jeden ze swoich nielegalny interesów za który przytuli sporo pieniędzy. Niestety żeby wszystko poszło zgodnie z planem mężczyzna musi utrzymać wszystko w tajemnicy dlatego postanawia nauczyć się lokalnego języka. Kiedy jednak udało mu się opanować język, policjant wyrusza w poszukiwanie bossa mafii z którym ma ubić czarny interes. Po drodze odwiedza miejscowy bar gdzie spotyka prześliczną kobietę o imieniu Gilda. Milicjant jeszcze nie wie co go czeka.

Policjant zakochał się w kobiecie co później się okazało było głupotą. Piękna Gilda ściągała na siebie wielkie nieszczęścia. Pierwszym z lawiny pechów była kradzież walizki z ogromną ilością pieniędzy. Kiedy para przejeżdżała przez małe wioski napadła ich lokalna mafia małych chłopców. Może to wydawać się śmieszne ale to właśnie oni obrabowali zakochanych ze wszystkich pieniędzy. Kolejnym nieszczęściem które spotkało Cristiego był wielki głaz który spadł im prosto na dach samochodu gdy oni przebywali w motelu. W tym momencie cały plan policjanta runął. Nie miał czym dostać się na spotkanie z szefem mafii. Na pomoc przychodzi mu staruszek który w zamian za pożyczenie swojego roweru chce całe ubranie policjanta. Mężczyzna nie mając żadnego wyboru wymienił się ze starce i w samych slipkach pojechał na umówione spotkanie. Kiedy gangster zobaczył swojego niedoszłego wspólnika dostał niesamowitego ataku śmiechu. Po tym co zobaczył nie chciał ubić interesu z milicjantem.
la gomera cały film

Vlad Ivanov rozwija skrzydła

Vlad mimo swojego wieku, bo ma już 50 lat, przeżywa drugą młodość. Jak w latach młodości nie był zatrudniany do wielkich filmów tak teraz co chwilę można go zobaczyć na wielkim ekranie. Ale po kolei. Ivanov to rumuński aktor który urodził się 25 czerwca 1969. Na wielkim ekranie zadebiutował w 1999 rok w filmie Wróg mojego wroga. Zagrał tam postać drugoplanową dlatego mało kto wie w ogóle, że Vlad brał udział w tym filmie. Wszystko zaczęło się jednak na poważnie od filmu Egzamin w 2016 roku. Aktor wcielił się w postać nadinspektora za która dostał kilka bardzo ważnych nagród. Uważam, że za główną rolę w La Gomera cały film również zdobędzie wiele nagród.

Komedie rumuńskie w czołówce

Ostatnio na rynku filmowym jest wysyp komedii rumuńskich, a co więcej te filmy są naprawdę dobre. Statystyki pokazują, że ponad 60% rumuńskich filmów to właśnie komedia. Podobna sytuacja panuje u nas w kraju gdzie ciężko obejrzeć coś innego poza komedią romantyczną z karolakiem w roli głównej. Lecz jest jedno ALE. Ich komedie są naprawdę dobre, a u nas jest o wiele gorzej. Oglądając La Gomera online uśmiałem się niesamowicie czego niestety nie mogę powiedzieć o polski produkcjach komediowych. Wiele z nich jest do siebie bardzo podobna. Producenci zatrudniają do każdego filmu tych samych aktorów, używają tych samych żartów, ogólnie mówiąc jest bardzo słabo. Na koniec dodam, że filmu niestety póki co nie zobaczycie na cda czy też zalukaj.

La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online
La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online
La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online
La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online
La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online
La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online
La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online
La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tytuł Oryginalny La Gomera
IMDb Rating 6.6 1,612 votes
TMDb Rating 6.2 21 votes
Udostępnienia1

Podobne Filmy

Obiecująca Młoda Kobieta Cały Film – Oglądaj Online
Tylko sprawiedliwość Cały Film – Oglądaj Online
Przesłuchanie Cały Film – Oglądaj Online
Saint Maud Cały Film CDA – Oglądaj Online
30 gramów Cały Film – Oglądaj Online
Wierzę w Ciebie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Endings Beginnings Cały Film CDA – Oglądaj Online
Moje życie to cyrk 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Miłość, seks & pandemia 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Żegnaj mój synu Cały Film – Oglądaj Online
Gra Fortuny 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
C’mon C’mon 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website