Źródło 665 Views

  • FurieUnknown resource
Furie Cały Film CDA – Oglądaj Online

Furie Cały Film CDA – Oglądaj Online

Apr. 12, 2019Australia82 Min.Not Rated
Twoja Ocena: 0
10 24 votes
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Furie online?

Furie cały film to horror którego światowa premiera odbyła się 12 kwietnia 2019 roku. Opowiada on młodej kobiecie, która została porwana aby uczestniczyć w grze gdzie do wygrania będzie jej życie. Kayla prowadziła normalne życie lecz pewnego dnia wszystko się zmieniło. Dziewczyna jak co dzień rano wstała przed wschodem słońca na jogging. Kiedy oddaliła się od domu i wbiegła do lasu zaczęła przeczuwać, że ktoś ją obserwuje. Biegła ile sił w nogach ale kiedy się odwróciła zobaczyła tam zamaskowanego mężczyznę, który ją ściga. Przerażona Kayla wołała o pomoc ale bezskutecznie. W końcu spotkała leśniczego z bronią. Jego widok bardzo ucieszył młodą dziewczynę ale nie na długo. Gdy udało się mężczyźnie uspokoić kobietę przygotował jej ciepłą herbatę. Kayla nie zdawała sobie sprawy, że coś jest nie tak z tą herbatą. Popijając ją dziewczyna zrobiła się bardzo senna i po chwili zasnęła.

Młoda dziewczyna gdy się obudziła zobaczyła dziesięć osób wokół siebie, wszyscy przywiązani do krzeseł. Zaczęła panikować i krzyczeć. Po chwili przyszło dwóch mężczyzn z czego jeden to właśnie facet, który poczęstował Kayle herbatą. Dziewczyna zrozumiała, że to był podstęp i mężczyzna czegoś jej dosypał do ciepłego napoju. Dwóch kryminalistów wyjaśniło całej dziesiątce, że od teraz stają się uczestnikami gry, której stawką będzie ich życie. Zadaniem młodych ludzi był tor przeszkód z śmiertelnymi pułapkami. Wszystko to zaś było transmitowane dla najbogatszych ludzi na świecie których fascynuje przemoc. Już pierwsza z przeszkód była bardzo drastyczna bo dziesiątka przerażonych, młodych ludzi musiała eliminować jedną osobę, która zginie. Po przejściu pierwszego etapu kolejne były jeszcze gorsze i brutalniejsze. Udało się tylko jednej osobie przejść cały tor, była to główna bohaterka Furie online czyli Kayle.
furie cały film

Film wzorowany na serii Piła?

Nie oszukujmy się, film do złudzenia przypomina serię Piła. Motyw toru przeszkód z bardzo brutalnymi etapami pojawił się już w pierwszej części Piły czyli w 2004 roku. Nic dziwnego, że reżyser Tony D’Aquino wzorował się na tej produkcji ponieważ osiągnęła ona bardzo duży sukces na skalę światową. Horror ten został nominowany do wielu nagród, w tym tę największą czyli Oscara. Krytycy twierdzą, że Furie cały film to plagiat słynnej Piły. Osobiście nie uważam tak bo oglądając ten film zauważyłem bardzo wiele różnic.

Na koniec chciałbym wspomnieć o aktorach. Tony zatrudnił do swojej produkcji znakomite postacie. Wśród nich znalazła się świetna aktorka Airlie Dodds, która ma na swoim koncie grę w najlepszych horrorach jakie do tej pory wyszły. Nic dziwnego, że bilety do kin na cały świecie sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Przy tak znakomitej obsadzie aktorskiej nie ma co się dziwić sukcesu Furie cda. Wszystkim gorąco polecam sprawdzenie tego horroru bo naprawdę warto.

Furie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Furie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Furie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tytuł Oryginalny The Furies
IMDb Rating 5.3 2,116 votes
TMDb Rating 5.7 51 votes
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Krzyk 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Zaułek koszmarów 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Gra Fortuny 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Batman Cały Film PL – Oglądaj Online
Bloodshot Cały Film – Oglądaj Online
Saint Maud Cały Film CDA – Oglądaj Online
Obiecująca Młoda Kobieta Cały Film – Oglądaj Online
Moonfall 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach 2022 Cały Film CDA – Oglądaj Online
Miłość, seks & pandemia 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Więzień zero Cały Film – Oglądaj Online
Wiking 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website