Źródło 1503 Views

  • Endings BeginningsUnknown resource
Endings Beginnings Cały Film CDA – Oglądaj Online

Endings Beginnings Cały Film CDA – Oglądaj Online

Apr. 30, 2020USA110 Min.PG
Twoja Ocena: 0
10 3 votes
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Endings Beginnings 2020 online?

Endings Beginnings cały film dramat romantyczny nakręcony w USA oraz Korei Południowej. Reżyserem oraz scenarzystą tego wspaniałego dramatu jest Drake Doremus. Za polską dystrybucję odpowiada M2 Films. Endings Beginnings online jeszcze przed oficjalną premierą dostał nominację do nagrody Mff w Toronto w sekcji ‚Prezentacje Specjalne’. A teraz porozmawiajmy trochę o fabule tego filmu. Jest to dramatyczny film do którego został wplątany element romantyczny. Daphne to młoda dziewczyna, która nie może znaleźć sobie miejsca w życiu. Kilka lat temu Daphne była bardzo szczęśliwą osobą. Miała bardzo kochające chłopaka, który spędzał z nią wiele czasu. Razem uczęszczali do szkoły aktorskiej oraz trenowali wspólnie pływanie. Podczas próby przed bardzo ważnym występem w teatrze, chłopak dziewczyny zachowywał się bardzo dziwnie. Nie był skupiony oraz nie pamiętał tekstu dlatego Daphne zaczęła coś podejrzewać. Kiedy Jack poszedł do toalety, młoda kobieta postanowiła sprawdzić telefon swojego chłopaka. To co tam zobaczyła zwaliło ją z nóg.

Daphne w telefonie swojego ukochanego zobaczyła rozmowy z jej najlepszą przyjaciółką. Były tam intymne zdjęcia oraz rozmowa o zerwaniu z początkującą aktorką. W tym momencie świat się zawalił dla młodej dziewczyny. Zrozpaczona nie czekała aż Jack ją rzuci dlatego zrobiła to pierwsza. Dzień później młoda para miała jechać do Toronto na spektakl do którego przygotowywali się ostatnie kilka miesięcy. Daphne nie myślała o konsekwencjach jakie ją czekają gdy nie pojawi się na przedstawieniu i wyjechała do innego miasta gdzie postanowiła zamieszkać. Dziewczyna powoli zaczęła wracać do normalnego życia. Znalazła pracę, nowego faceta a za kilka miesięcy miał urodzić im się synek. Wszystko jej się układało do momentu kiedy w jej drzwiach pojawiła się jej dawna przyjaciółka, która odbiła mu faceta. Bohaterka Endings Beginnings cda nie chciała z nią początkowo rozmawiać. Zmieniła zdanie kiedy kobieta zdjęła okulary a pod nimi ukazały się wielkie siniaki.
Endings Beginnings cały film

Obsada aktorska mówi, że to będzie hit tego roku.

Wystarczy spojrzeć na to kto w tym filmie zagrał by potwierdzić moją tezę. Sama śmietanka wystąpiła w tym dramacie. Gwiazdy Hollywod mające na swoich kontach role w największych hitach. Nic w tym dziwnego bo jaki aktor nie chciałby współpracować z tak wielkim reżyserem. Doreumus wyreżyserował takie filmy jak Kochanek idealny, Nowość czy też Przebudzenie. W produkcji Endings Beginnings cały film postaciami pierwszoplanowymi są Shailene Woodley oraz Jamie Dornan. Ostatnim filmem, w którym zagrał Dornan jest Trolle 2. Wcielił się tam w postać Króla Afreda, a dokładniej podkładał głos pod niego. Zaś ostatnią rolą Woodley jest postać Diany w filmie Artemis Fowl. Oba te filmy okazały się wielkimi hitami dlatego aktorzy są na fali zwycięstw.

Piękne krajobrazy w Endings Beginnings 2020.

Miałem okazję zobaczyć premierowo Endings Beginnings po polsku w jednym z warszawskich kin. To co zobaczyłem przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania. Krajobraz jaki tam zobaczycie zapiera dech w piersiach. Połączenie Stanów Zjednoczonych i Korei Południowej to obraz idealny, bo kto nie chciałby w jednym filmie zobaczyć największych budynków świata przeplatanych z pięknymi koreańskimi wzgórzami. Ponieważ film był nagrywany w dwóch krajach, produkcja zajęła bardzo sporo czasu bo aż 5 lat. Niby bardzo długo, ale gwarantuję wam że warto było czekać.

Endings Beginnings Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tytuł Oryginalny Endings, Beginnings
IMDb Rating 6.0 146 votes
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Titane 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Tylko sprawiedliwość Cały Film – Oglądaj Online
La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online
C’mon C’mon 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Żegnaj mój synu Cały Film – Oglądaj Online
Co przyniesie jutro Cały Film – Oglądaj Online
Siła ognia Cały Film – Oglądaj online
Tajemniczy ogród Cały Film CDA – Oglądaj Online
Przesłuchanie Cały Film – Oglądaj Online
Wierzę w Ciebie Cały Film CDA – Oglądaj Online
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach 2022 Cały Film CDA – Oglądaj Online
30 gramów Cały Film – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website