Źródło 2058 Views

  • Co w duszy graUnknown resource
Co w duszy gra Cały Film CDA – Oglądaj Online

Co w duszy gra Cały Film CDA – Oglądaj Online

Jun. 18, 2020USAPG
Twoja Ocena: 0
10 1 vote
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Co w duszy gra 2020 online?

Co w duszy gra cały film to animowania komedia Disneya. Opowiada ona o młodym chłopcu, który zwie się Joy Gardner. Chłopiec jest bardzo utalentowany i od najmłodszych lat rodzice posyłają go do szkoły muzyki poważnej. Joe, kiedy poszedł do gimnazjum jego talentem zainteresowała się nauczycielka śpiewu Joanna. Od samego początku wiedziała, że chce mieć go w swoim zespole. Los chciał, że chłopiec został prowadzącym. Szło mu bardzo świetnie, zespół zdobywał nagrody oraz zaproszenia na kolejne występy. Wydawało się, że chłopiec powinien być szczęśliwy, lecz tak jednak nie było. Joe przeżywa kryzys, ponieważ nie spełnia się muzycznie. Całe swoje życie marzył by być muzykiem jazzowym. Zaczął zadawać sobie pytania „Jaki jest cel grania w tym zespole? Po co to robię?”. Młody muzyk postanowił zmienić swoje dotychczasowe życie i zacząć grać Jazz. Rodzicom oczywiście się to nie spodobało bo mieli już plany na jego karierę.

Joe jednak wiedział, że jego marzenie jest w zasięgu ręki dlatego nie zważając na nic zaczął grać muzykę Jazz. Początki były trudne, lecz chłopiec nie poddawał się. W internecie poznał Christiana, który nagrał już kilka płyt jazzowych i poszukiwał członka do zespołu. Christian zaprosił młodego muzyka na próbę do swojego garażu. Joe pokazał co potrafi czym bardzo zaimponował nowemu koledze. Postanowili, że zaczną wszystko od początku i założą nowy zespół. Płyta powstawała bardzo prężnie do momentu aż na ich drodze pojawił się ojciec chłopca. Próbował namówić go aby ten wrócił do grania muzyki klasycznej. Znalazł mu nawet nową grupę, która gra muzykę klasyczną i chętnie go przygarnie. Drużyna wydała już kilka albumów, które pokryły się złotem, ale nie przekonało to Joego. Ciągle twierdził, że w jego żyłach płynie Jazz i chce poświęcić tej muzyce całe życie. Zrezygnowany ojciec odpuścił przekonywanie chłopca i postanowił kibicować mu.
co w duszy gra cały film

Bajka, która może nie spodobać się najmłodszej widowni.

Co w duszy gra po polsku jest to film, którego mogą nie polubić ci najmłodsi. Poza animacją, nie ma tam nic co może im się spodobać. Fabuła jest dla tych starszych i można ją porównać do Wiking i magiczny miecz. Kiedy włączyłem film dla mojego młodszego brata, po 30 minutach musiałem go wyłączyć. Ale to nie tak, że ten film jest słaby bo ja bawiłem się wybornie. Twórcy po prostu postanowili wycelować w tę starszą widownię i udało im się bo na IMDB opinie są pozytywne. Moja ocena tej animacji to 7/10.

Czy to będzie rok Disneya?

Walk Disney Pictures przygotował dla nas w tym roku aż 4 wielkie premiery. Do nich należą między innymi Artemis Fowl, Kraina Lodu 4 czy też Iron Man 5. Wszystkie filmy będzie można zobaczyć po polsku na netflix oraz cda. Pytanie tylko czy warto podążać tą ścieżką? Ilość a nie jakość, to nowe motto Disneya. Zwiastuny filmów pokazują, że nie będą to filmy wysokich lotów. Obawiam się, że to będzie nieudany okres dla wielkiej wytwórni. W roku 2019 wyszło bardzo wiele dobrych animacji z ich stajni i być może dlatego postanowili pójść za ciosem. Osobiście mam kupione bilety na każdą z tych premier lecz to czas pokaże czy było warto marnować pieniądze.

Co w duszy gra Cały Film CDA – Oglądaj Online
Co w duszy gra Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tytuł Oryginalny Soul

Director

Pete Docter
Director

Obsada

Jamie Foxx isJoe Gardner (voice)
Joe Gardner (voice)
Tina Fey is22 (voice)
22 (voice)
Phylicia Rashād isLibba Gardner (voice)
Libba Gardner (voice)
Daveed Diggs isPaul (voice)
Paul (voice)
Udostępnienia1

Podobne Filmy

Babyteeth Cały Film CDA – Oglądaj Online
Wiking 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Hotel Transylwania 4 Transformania 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
UNCHARTED 2022 Cały Film CDA – Oglądaj Online
Artemis Fowl Cały Film CDA – Oglądaj Online
Trolle 2 Cały Film CDA – Oglądaj Online
Buzz Astral 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Chłopiec z chmur Cały Film CDA – Oglądaj Online
O czym dzisiaj marzą zwierzęta 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Moje życie to cyrk 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online
Na topie Cały Film CDA – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website