Źródło 201 Views

  • cmoncmonUnknown resource
C’mon C’mon 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online

C’mon C’mon 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online

Twoja Ocena: 0
9.5 2 votes
what going on?

Opis

Wielki powrót Mike’a Millsa, twórcy niezapomnianych „Debiutantów”, a także spektakularny powrót na ekrany Joaquina Phoenixa, który w „C’mon C’mon” zagrał swoją pierwszą od czasów „Jokera” rolę, zaskakując i całkowicie redefiniując swój wizerunek. Jego bohater – Johnny, dziennikarz radiowy – uczy się uważnie słuchać, budować trwałe więzi, naprawiać błędy przeszłości i… przytulać. Kameralny, przepełniony czułością czarno-biały film Millsa buduje mosty pomiędzy pokoleniami, dodaje otuchy i przykleja plastry na nasze najdotkliwsze rany.

 

Phoenix wciela się w „C’mon C’mon” w nowojorskiego singla, uroczego, ciepłego dziennikarza, który przemierza Amerykę z mikrofonem, pytając dzieciaki i młodzież o ich życie, marzenia, supermoce i plany na przyszłość. Po drodze reporter odwiedza mieszkającą w Los Angeles siostrę (Gaby Hoffman), z którą nie rozmawiał od lat, a która teraz potrzebuje jego pomocy. Żeby wesprzeć ją w opiece nad dziewięcioletnim synkiem (Woody Norman), Johnny zabiera go ze sobą do Nowego Jorku. Wspólna podróż okaże się lekcją cierpliwości, odpowiedzialności i zwyczajnie: dorosłości, której dziennikarz dotąd unikał. Pozwoli mu także zrozumieć, że prawdziwe supermoce to te, którymi władają matki.

Phoenix, Hoffman i Norman tworzą na ekranie fenomenalne, bezbłędnie zgrane trio, a zachwycający naturalnością Woody Norman to zjawisko, jakiego w kinie nie było od lat. Nic dziwnego, że coraz częściej mówi się o Oscarze dla debiutującego w „C’mon C’mon” chłopca. Poruszający film Mike’a Millsa zasłużył zresztą na więcej nominacji. Jest bowiem najlepszą możliwą odpowiedzią na niepokój i niepewność naszych czasów. Uważny, ciepły, skupiony wokół najważniejszych relacji „C’mon C’mon” działa terapeutycznie: uczy wzajemnej troski, okazywania emocji, zszywania naderwanych więzi. Dowodzi też, że najmłodsze pokolenie, które tak chętnie oskarżamy o egoizm, ma nam do zaoferowania o wiele więcej, niż sądzimy. Wystarczy tylko tych dzieciaków uważnie posłuchać. To one są przyszłością.

Director

Director

Obsada

Udostępnienia0

Podobne Filmy

Saint Maud Cały Film CDA – Oglądaj Online
Babyteeth Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tajemniczy ogród Cały Film CDA – Oglądaj Online
30 gramów Cały Film – Oglądaj Online
Gierek Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tylko sprawiedliwość Cały Film – Oglądaj Online
Endings Beginnings Cały Film CDA – Oglądaj Online
Co przyniesie jutro Cały Film – Oglądaj Online
Obiecująca Młoda Kobieta Cały Film – Oglądaj Online
Na topie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Wierzę w Ciebie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Siła ognia Cały Film – Oglądaj online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website