Źródło 172 Views

  • buzzastralUnknown resource
Buzz Astral 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online

Buzz Astral 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online

Twoja Ocena: 0
10 1 vote
what going on?

Opis

Pierwszy zwiastun animacji „Buzz Astral” Disneya i Pixara wleciał do sieci. I wygląda fenomenalnie. Młody pilot testowy zostaje bohaterem w kosmosie i dzięki temu dostaje swoją własną zabawkę – Buzza Astrala, którego tak doskonale znacie. Tak właśnie rodzi się legenda.

„Buzz Astral” (tytuł oryg.: „Lightyear”) to nowy film animowany Disneya i Pixara, który opowie o człowieku, który był inspiracją zabawkowej postaci znanej z kultowej serii „Toy Story”. Można go zatem potraktować jako swoiste origin story/ Widzowie zobaczą przygody Buzza-astronauty w kosmosie i na rozmaitych planetach; całość ma być utrzymana w konwencji przygodowego science-fiction. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun – warto rzucić okiem, bo zapowiada obraz przepiękny.

 

Evans odniósł się już do produkcji – twierdzi, że spełniły się jego marzenia, bo od zawsze jest wielkim miłośnikiem animacji i uważa, że Pixar opowiada te magiczne historie „jak nikt inny”. Trudno się nie zgodzić – studio słynie ze wspaniałych, cenionych i nagradzanych produkcji.

 

 

Director

Director

Obsada

Udostępnienia0

Podobne Filmy

Wiking i magiczny miecz Cały Film – Oglądaj Online
O czym dzisiaj marzą zwierzęta 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Hotel Transylwania 4 Transformania 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Co w duszy gra Cały Film CDA – Oglądaj Online
Trolle 2 Cały Film CDA – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website