Źródło 1113 Views

  • BabyteethUnknown resource
Babyteeth Cały Film CDA – Oglądaj Online

Babyteeth Cały Film CDA – Oglądaj Online

May. 01, 2020Australia120 Min.PG
Twoja Ocena: 0
10 24 votes
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Babyteeth 2020 online?

Babyteeth cały film to wciągający komediodramat w reżyserii Shannon Murphy. Film opowiada o poważnie chorej nastolatce o imieniu Milla, która zakochuje się w handlarzu narkotyków. Mojżesz, bo tak mu na imię ma bardzo zły wpływ na nastolatkę. Milla wraz z pierwszym pocałunkiem z nowym chłopakiem poczuła coś czego nie poczuła nigdy. Motylki w brzuchu nastolatki oszalały. Dziewczyna postanowiła przestawić rodzicom swojego pierwszego chłopaka. Niestety nic nie poszło po myśli nastolatki ponieważ rodzicom nie spodobał się wybranek córki. Nie tak sobie go wyobrażali. Mojżesz miał wytatuowane całe dłonie oraz szyję. Chłopiec był od dziewczyny dużo starszy dlatego rodzice chcieli się dowiedzieć o nim jak najwięcej. Kiedy zapytali go czym się zajmuje, ukochany ich córki nagle się zestresował. Nie wiedział co ma powiedzieć. Chciał utrzymać w tajemnicy swoje czarne interesy. Milla chcąc pomóc wybrnąć swojego chłopakowi z trudnej sytuacji powiedziała rodzicom, że Mojżesz jest mechanikiem samochodowym.

Mijały dni a dziewczyna zakochiwała się w Mojżeszu jeszcze bardziej. Nastolatka była bardzo chora dlatego chciała korzystać z życia ile się tylko da. Pewnego dnia nastolatka razem ze swoim chłopakiem wzięła narkotyki. Skończyło się to bardzo źle. Dziewczyna wróciła do domu i zaczęła się awanturować. Uderzyła swoją matkę a ojca zwyzywała od najgorszych. Twierdziła, że jej nie kochają i chcą się jej pozbyć co oczywiście było nieprawdą. Rodzice bardzo kochali swoją córkę dlatego następnego ranka postanowili poważnie z nią porozmawiać. Niestety okazało się to bardzo trudne do zrealizowania ponieważ dziewczyna nic nie pamiętała. W domu był monitoring dlatego udało się pokazać dla nastolatki co poprzedniego dnia wyrabiała. Milla załamała się, zaczęła płakać i przepraszać rodziców. Ostatecznie nastolatka postanowiła zakończyć znajomość z Mojżeszem i zadbać o swoje zdrowie. Babyteeth online to poruszający komediodramat który bawi oraz uczy.
babyteeth cały film

Dramat a może komedia? Jaki jest Babyteeth online?

Pierwszy raz informację o Babyteeth 2020 zobaczyłem na serwisie cda i było tam napisane, że to jest komedia. Myślę sobie, okej obejrzę, pośmieję się. Wchodzę na netflix i tam film był w kategorii dramat. Po obejrzeniu stwierdzam, że jest to znakomity komediodramat. Jest trochę śmiechu ale również bardzo dużo sytuacji smutnych, dramatycznych. Jeżeli lubisz pośmiać się a po chwili trochę popłakać to ten film jest właśnie dla Ciebie! Widziałem już bardzo wiele tego typu filmów ale żaden nie zaskoczył mnie tak bardzo jak ten. Zaczyna się bardzo komediowo. Młoda dziewczyna poznaje handlarza narkotyków z którym wspólnie imprezuje a później wyrusza w podróż pełną przygód. Dramat zaczyna się w momencie kiedy nastolatka nie panuje nad tym wszystkim i zakochuję się w nim. Niewłaściwa miłość rujnuje jej życie.

Babyteeth Cały Film CDA – Oglądaj Online
Babyteeth Cały Film CDA – Oglądaj Online
Babyteeth Cały Film CDA – Oglądaj Online
Babyteeth Cały Film CDA – Oglądaj Online
Babyteeth Cały Film CDA – Oglądaj Online
Babyteeth Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tytuł Oryginalny Babyteeth
IMDb Rating 7.2 482 votes
Udostępnienia0

Podobne Filmy

Nadzieja Cały Film CDA – Oglądaj Online
30 gramów Cały Film – Oglądaj Online
La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online
Tajemniczy ogród Cały Film CDA – Oglądaj Online
Titane 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Na topie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Obiecująca Młoda Kobieta Cały Film – Oglądaj Online
Tylko sprawiedliwość Cały Film – Oglądaj Online
Wierzę w Ciebie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Gierek Cały Film CDA – Oglądaj Online
Przesłuchanie Cały Film – Oglądaj Online
Siła ognia Cały Film – Oglądaj online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website