Źródło 939 Views

  • 30 gramówUnknown resource
30 gramów Cały Film – Oglądaj Online

30 gramów Cały Film – Oglądaj Online

Feb. 01, 2019Iran131 Min.PG
Twoja Ocena: 0
10 24 votes
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film 30 gramów online?

30 gramów cały film opowiada o małym irańskim miasteczku gdzie żyje bardzo wielu bezdomnych narkomanów. Sytuacja tam jest krytyczna. Policjantów jest bardzo mało i nie mają już sił ani możliwości kontrolować tylu ludzi, dlatego bardzo często naginają prawo. Komendant widząc co się dzieje w mieście postanowił stanowczo zareagować. Nakazał łapać każdego kto bierze narkotyki i każdego bezdomnego. Nie jest to jednak proste ponieważ w tym miasteczku co drugi mieszkaniec jest bezdomny i jest uzależniony od narkotyków. Pewnego dnia grupa policjantów zrobiła nalot na miasto. Udało się złapać ponad 200 ludzi. Każdy z nich został rozebrany do naga i dokładnie przeszukany po czym zaprowadzono wszystkich do ciemnych piwnic. Policja zaczęła przesłuchiwać narkomanów żeby dowiedzieć się kto rozprowadza narkotyki po mieście lecz żaden z nich nie chciał współpracować. Mundurowi używają bardzo srogich metod podczas przesłuchań ale nic to nie dało do momentu aż małoletni narkoman podał nazwisko pewnej kobiety.

Młodzieniec doprowadził policję do żony szefa gangu. Kobieta na początku nie chciała współpracować, ponieważ bardzo kochała swojego narzeczonego i w najbliższych dniach mieli się pobrać. Funkcjonariusz zaczął naciskać wystraszoną kobietę aż ta w końcu pękła. Obiecano jej, że jeżeli powie cała prawdę jej facet dostanie tylko zawiasy. Niestety tak się nie stało. Gangster pomimo próby ucieczki został schwytany i sąd dał mu najwyższą z możliwych kar, karę śmierci. Kobieta bardzo przeżyła śmierć swojego męża lecz po kilku miesiącach wyprowadziła się do innego kraju i zaczęła nowe życie. Na koniec dodam, że 30 gramów online to świetna kryminalna historia którą warto obejrzeć.
30 gramów cały film

Dramat kryminalny, który trzyma w napięciu

30 gramów cda to dramat w reżyserii Saeed Roustayi. Jest to jego debiut na wielkim ekranie. Osobiście mi film się bardzo podobał, jest to jeden z lepszych dramatów kryminalnych które oglądałem. W tej świetnej produkcji nie zobaczymy gwiazd hollywood lecz mimo to młodzi aktorzy pokazali się z bardzo dobrej strony. Widziałem sporo filmów tego typu ale żaden mnie nie zaskoczył jeszcze tak bardzo jak ten. Produkcja bardzo mi przypomina Tylko sprawiedliwość, bardzo podobna historia, ten sam gatunek. Udało mi się namówić rodzinę oraz znajomych do tego filmu i każdy jest tego samego zdania co ja. Film zasługuje na jak największą ilość nagród! Polecam każdemu 30 gramów cały film w super jakości Full HD! Nie znajdziesz tego na cda czy też zalukaj!

30 gramów Cały Film – Oglądaj Online
30 gramów Cały Film – Oglądaj Online
Tytuł Oryginalny متری شیش و نیم
IMDb Rating 7.9 4,224 votes
TMDb Rating 7.3 10 votes
Udostępnienia0

Podobne Filmy

La Gomera Cały Film CDA – Oglądaj Online
Nadzieja Cały Film CDA – Oglądaj Online
Obiecująca Młoda Kobieta Cały Film – Oglądaj Online
Tylko sprawiedliwość Cały Film – Oglądaj Online
Gierek Cały Film CDA – Oglądaj Online
Endings Beginnings Cały Film CDA – Oglądaj Online
Wierzę w Ciebie Cały Film CDA – Oglądaj Online
Co przyniesie jutro Cały Film – Oglądaj Online
Żegnaj mój synu Cały Film – Oglądaj Online
Titane 2022 Cały Film PL – Oglądaj Online
Przesłuchanie Cały Film – Oglądaj Online
Na topie Cały Film CDA – Oglądaj Online

Skomentuj

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website